Sekti siuntą
/ Registruotis
LT EN RU

Siuntų Guru pristato siuntas tiek Europoje, tiek kitose pasaulio šalyse. Populiariausiais siuntų gabenimo regionais yra Europos šalys, JAV bei Azija, tačiau Jūsų siuntą sėkmingai pristatysime ir į atokiausias pasaulio šalis. Bendradarbiaujame su patikimais greitaisiais kurjeriais, mūsų tikslas - pristatyti Jūsų siuntą gavėjui į rankas nepaisant to, kokioje pasaulio dalyje jis būtų, ir tai atlikti geriausiomis kainomis.

Primename, jog turite patys pasidomėti ne ES šalyse galiojančiais muitų įstatymais. Atkreipkite dėmesį į draudžiamų gabenti daiktų sąrašą bei nepamirškite, jog dėl muitinimo procedūrų siuntos nugabenimas ne į ES priklausančias šalis tam tikrais atvejais gali užtrukti kiek ilgiau.

Šioje svetainėje įdiegta skaičiuoklė leis Jums akimirksniu sužinoti siuntos kainą į bet kurią pasirinktą šalį. Suveskite siuntos svorį ir matmenis, o mes pateiksime Jums geriausius kainų pasiūlymus. Taip pat suteiksime individualų siuntos sekimo numerį, leidžiantį stebėti siuntos gabenimą visą parą.

SEO paslaugos - Taurusmedia.lt