Sekti siuntą
/ Registruotis
LT EN RU

Prieš užsisakydami siuntos gabenimo paslaugą, patikrinkite, ar daiktai, kuriuos norite siųsti, atitinka mūsų reikalavimus dėl draudžiamų ir ribojamų daiktų. Kad nekiltų nesusipratimų, rekomenduojame perskaityti mūsų parengtą išsamų Draudžiamų ir ribojamų siųsti daiktų sąrašą. Tai ne tik padės užtikrinti, kad Jūsų siunta būtų pristatyta nesugadinta ir laiku, bet ir išvengti papildomų mokesčių ar ilgai trunkančio (vėluojančio) pristatymo.

Primename, kad kartoninės dėžės yra dažniausiai naudojamas ir rekomenduotinas būdas siuntiniams iki 30 kg. Siuntiniams, kurie viršija šį svorį, rekomenduojame naudoti medines dėžes ir pasirūpinti atitinkamais krovimo įrenginiais ir / ar personalu, kuris padėtų pakrauti ir iškrauti siuntinius. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie vežėjai taiko papildomus nedidelius mokesčius siuntiniams, kai yra naudojamos ne kartotines pakavimo medžiagas.

 

Siuntų pakavimo patarimai:

1. Pasirinkite tinkamą dėžę. Esant galimybei, rekomenduojame siuntiniams naudoti naują dėžę. Pakartotinai naudojamos dėžės praranda savo tvirtumą, tad pristatymo metu gali iškilti siuntinio sugadinimo pavojus. Naudokite tvirtas ir patvarias dėžes, pavyzdžiui, gofruoto pluošto kartono arba dvigubo sluoksnio gofruoto kartono.

2. Atkreipkite dėmesį, kad dovanos ar kiti daiktai, siunčiami gamintojo pakuotėse, nėra tinkami siuntimui. Jos padidina siuntinio apgadinimo rizikos tikimybę. Žalos atlyginimo prašymai dėl siuntinių apgadinimo gali būti atmetami, jei bus nustatyta, kad buvo naudotas nepakankamai kokybiškas įpakavimas.

3. Pasirinkite tinkamą siuntinio dėžės dydį. Visiškai neužpildytos dėžės gali subliukšti, o perpildytos – plyšti.

4. Tinkamai supakuokite siuntinį. Visi daiktai, naudojant tūrio užpildus ir apsaugines paminkštinimo medžiagas, turėtų būti individualiai suvynioti ir sudėti į pasirinktą siuntimo dėžę, užtikrinant, kad jie vieni su kitais nesiliestų. Taip pat stenkitės daiktus sudėti dėžės centre. Laikantis šios rekomendacijos, daiktai nesilies su dėžės kraštais ir sumažės apgadinimo tikimybę.

5. Siuntinio apsaugai tinka įvairios priemonės – burbulinė plėvelė, kartono pertvaros ir skirtuvai, pripučiamos pakavimo priemonės (oro pagalvėlės) ir polistirolo granulės. Pigesnė alternatyva – laikraščiai, vyniojimo popierius, susmulkinti drabužiai ir panašios medžiagos. Daugiau sveriantiems siuntiniams rekomenduojame naudoti profiliuotą putplastį ir polistireno apvadus.

6. Ypač trapiems ir / ar vertingiems daiktams rekomenduojame pasinaudoti technika „dėžės pakavimas dėžėje“. Tam Jums prireiks papildomos dėžės, kuri yra platesnė ir gilesnė, nei pagrindinė dėžė. Į ją įdėję pagrindinę dėžę, pripildykite jos ertmes.

7. Pakuodami daiktus su aštriais ar smailiais kampais, turėtumėte naudoti papildomą sluoksnį kartono.

8. Nors svarbu tinkamai užklijuoti savo siuntinius, tačiau rekomenduojame tai daryti atsakingai ir proporcingai, nes, esant poreikiui, muitinės darbuotojai turi teisę patikrinti Jūsų daiktus. Užklijuokite visas atviras briaunas ir dėžės siūles. Rekomenduojame naudoti ypač tvirtas polipropileno, vinilo arba pluoštines pakavimo juostas.

9. Aptraukiamų pakavimo medžiagų, termo plėvelės naudojimas pakuojant siuntas gali pareikalauti papildomų finansinių išlaidų. Nenaudokite šių medžiagų siuntinio etiketėms apdengti, nes tai apsunkins jų nuskenavimą.

10. Siunčiant sunkius siuntinius, rekomenduojame naudoti rišimo juostas, mažinančias įtampą dėžės kampams ir siūlėms, taip sutvirtinant siuntinį ir padarant jį stabilesnį. Siuntiniams iki 30 kg rekomenduojame polipropileno pakavimo juostas, sunkesniems – poliesterio pakavimo juostas.

11. Jeigu siuntiniai yra supakuoti medinėse dėžėse, rekomenduojame naudoti metalinį surišimo būdą.

12. Buityje naudojamos lipnios juostos, maskavimo juostos, popierinės juostos (nebent pluoštinės) netinka siuntinių užklijavimui. Taip pat rekomenduojame nenaudoti virvelių ar virvių.

13. Niekada nesuklijuokite kelių siuntinių, nes padidinsite tikimybę, jog Jūsų siunta pervežimo metu bus atskirta ir pasimes. Tokiu atveju, skundai dėl nuostolių atlyginimo yra netenkinami.

 

Siuntinio matavimo ir svėrimo patarimai:

1.Tam, kad galėtumėte apskaičiuoti savo siuntinio matmenis, padėkite jį ant grindų, didžiausią paviršiaus plotą užimančia dalimi. Naudodami matavimo metrą, tiksliai išmatuokite savo siuntinį centimetrais: atstumą nuo grindų iki siuntinio viršaus (siuntinio aukščio), ilgiausią siuntinio pusę (ilgį), likusią pusę (plotį).

2. Kai matuojate nestandartinės formos siuntinį, matuokite labiausiai išsikišusius taškus taip, lyg jis būtų stačiakampio formos.

3. Nepamirškite pasverti siuntos. Jas pristatantys kurjeriai nėra įpareigoti kilnoti siuntų, sveriančių daugiau, nei 25 kg. Jei ketinate gabenti didesnio svorio siuntas, pasirūpinkite atitinkamais krovimo įrenginiais ir / ar personalu, galinčiu padėti pakrauti ir iškrauti siuntinius. Tai negalioja tais atvejais, kai užsakoma transporto priemonė su galinio keltuvo paslauga. Užsakyti ją būtina prieš 24 valandas.

 

Siuntų žymėjimo patarimai

1. Užsisakę „Siuntų Guru“ siuntimo paslaugą, gausite elektroninį laišką, kuriame rasite nuorodą į brūkšniniu kodu užkoduotas pristatymo etiketes. Minėtosios etiketės privalo būti atspausdintos ir saugiai pritvirtintos prie Jūsų siuntinio(-ių), naudojant skaidrią įmautę arba stiprią lipnią juostą.

2. Neklijuokite etiketės šalia dėžės kampų ar kraštų, taip pat neužklijuokite etiketės teksto ar brūkšninio kodo lipnia juosta.

3. Jeigu naudojate jau panaudotą dėžę, nepamirškite nuimti visų senų etikečių.

4. Nerekomenduojame siųsti siuntinių lagaminuose ar krepšiuose, nes tai padidina riziką apgadinti ar pamesti siuntinį.

 

Siuntos padėkluose

1. Siunta negali viršyti Jūsų naudojamo gabenimo padėklo matmenų. Visi padėklai yra matuojami nuo grindų, įskaitant padėklo aukštį.

2. Siunta turi tilpti ant padėklo pagrindo. Už žalą pervežimo metu, apgadinant siuntas, kurios išlenda už padėklo pagrindo ribų, neatlyginama.

3. Siunta negali viršyti padėklo pagrindo ribų. Tuo atveju, jei siuntinys viršys už padėklo pagrindo dalį / ribas, bus taikomas papildomas mokestis.

4. Siunta turi būti tvirtai ir stabiliai pritvirtinta prie padėklo pagrindo, naudojant plėvelę, tvirtinimo diržus ar virvę. Siunta, esanti ant padėklo, turi būti tinkamai apsaugota, naudojant kartoną, burbulinę plėvelę, polistireną ir t. t.

5. Įsitikinkite, kad ant padėklų esančios siuntos svorio centras būtų apačioje, nes ji siuntas pristatančio automobilio krovinių skyriuje nebus pritvirtinta ir gali būti pakraunama / iškraunama iki 8 kartų standartinio pervežimo metu. Jei siuntos svorio centras yra viršuje, ji gali apvirsti, apgadinant tiek kitų klientų siuntas, tiek automobilį.

6. Bet kokios motorinės dalys, kuriose yra ar galėjo būti tepalų bei kitų skysčių, turi būti nusausintos prieš jas siunčiant, tada patalpintos ant padėklo ir pakankamai saugiai suvyniotos, kad sulaikytų galimą lašėjimą. Aptikus daiktus, iš kurių laša skystis ant automobilio ar sandėlio grindų, jie gali būti pašalinami, nuostolių atlyginimas už tokias siuntas netaikomas.

7. Siuntose, kurios pristatomos oro transportu, visos motorinės dalys, kuriose yra ar galėjo būti tepalų ar kitokių skysčių, privalo turėti nukenksminimo / dezinfekavimo pažymėjimą, priešingu atveju, jų siųsti negalima.

8. Jei ant Jūsų padėklo pervežimo metu negali būti kraunami kiti padėklai, tai turi būti aiškiai nurodyta, paliekant žymą ant padėklo.

SEO paslaugos - Taurusmedia.lt